Výsledek turnaje GPC U13 z 3.11.2019

Výsledek turnaje GPC U13 z 3.11.2019

Uplynulou sobotu proběhl GPC U13 v tělocvičně Obchodní akademie v Šumperku. Turnaje se zúčastnilo celkem 36 hráčů, kteří se utkali v 73 zápasech

 

Kompletní výsledky

 

 Gratulujeme vítězům.

 

 

Čtyřhry dívky

                          1          Königová, Julie+Říhovská, Petra                           SKP Kometa Brno - RS Badminton/SK Badminton Přerov, z.s.

                          2          Grednerová, Sarah+Šuhajová, Lucie                     BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s

                          3          Sogelová, Marie+Vavrečková, Anna                      Badminton Akademie Olomouc, z.s.

                          3          Freibauerová, Evelína+Kastnerová, Barbora          TJ Montas Hradec Králové

Čtyřhry chlapci

                          1          Patzák, Lukáš+Slavík, Matyáš                               Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.

                          2          Křivka, David+Šembera, Adam                              TJ Lanškroun, z.s.

                          3          Boček, Jiří Hugo+Novák, Michal                            TJ Montas Hradec Králové/Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.

                          3          Chovanec, Matěj+Štěpek, Adam                           Badminton Sharks Brno, z.s.

Smíšené čtyřhry

                          1          Patzák, Lukáš+Königová, Julie                              Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s./SKP Kometa Brno - RS Badminton

                          2          Křivka, David+Fridrichová, Adéla                          TJ Lanškroun, z.s./TJ Sokol Polabiny Pardubice

                          3          Chovanec, Matěj+Jelínková, Apolena                    Badminton Sharks Brno, z.s.

                          3          Dajčar, Jakub+Malá, Kateřina                               1.Badmintonový klub Šumperk

Dvouhry dívky

                          1          Říhovská, Petra                                                     SK Badminton Přerov, z.s.

                          2          Fridrichová, Adéla                                                  TJ Sokol Polabiny Pardubice

                          3          Sogelová, Marie                                                     Badminton Akademie Olomouc, z.s.

                          3          Malá, Kateřina                                                       1.Badmintonový klub Šumperk

Dvouhry chlapci

                          1          Patzák, Lukáš                                                        Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.

                          2          Slavík, Matyáš                                                       Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.

                          3          Dajčar, Jakub                                                        1.Badmintonový klub Šumperk

                          3          Chovanec, Matěj                                                    Badminton Sharks Brno, z.s.

 

 GPC_U13_311219_all_web.jpg - 339,04 kB